Våre fysioterapeuter

 

Ludvig Wiese

Stilling: Daglig leder

Kontor: 47 93 10 46

ludvig.wiese@ullevaltasen.no

Anders Bakke

Stilling:Fysioterapeut

Kontor: 47 93 13 41

anders.bakke@ullevaltasen.no

Inger Fretland

Stilling: Fysioterapeut

Kontor: 47 93 10 47

inger.fretland@ullevaltasen.no

Nahid Ruhi

Stilling: Psykomotorisk fysioterapeut

kontor: 22 02 11 80

nahid.ruhi@ullevaltasen.no 

Simen A. Klunderud

Stilling:  Privatpraktiserende 
Fysioterapeut og Personlig Trener

Kontor: 40 52 97 00

Timebestilling

simen.klunderud@ullevaltasen.no

Cathrine Reiersen

Stilling: Fysioterapeut

Kontor: 47 93 10 42

Timebestilling

cathrine.reiersen@ullevaltasen.no

Jan Henrik Sivertsen

Stilling: Privatpraktiserende fysioterapeut

Kontor: 22 02 11 80 / 980 70 335

Timebestilling

janhenrik.sivertsen@ullevaltasen.no

Mathias Oppegaard

Stilling: Privatpraktiserende fysioterapeut
og Personlig Trener 

Kontor: 22 02 11 80 / 934 22 250

Timebestilling

mathias.oppegaard@ullevaltasen.no

Marit Årdalsbakke

Stilling: Privatpraktiserende fysioterapeut

Kontor: 22 02 11 80 / 99 41 56 40

Timebestilling

marit.aardalsbakke@ullevaltasen.no 

 

 

 

 

Idium Portalserver 3.0idium webpublisering