Våre fysioterapeuter

Privatpraktiserende fysioterapeuter

Mathias Oppegaard

Kontor: 22 02 11 80 / 934 22 250

Timebestilling

mathias.oppegaard@ullevaltasen.no

   

Marit Årdalsbakke

 Kontor: 22 02 11 80 / 99 41 56 40

 Timebestilling

 marit.aardalsbakke@ullevaltasen.no 

 

Cathrine Reiersen 

Kontor: 47 93 10 42

Timebestilling

cathrine.reiersen@ullevaltasen.no
 


Privatpraktiserende fysioterapeutspesialister 

Simen A. Klunderud 

Kontor: 40 52 97 00

Timebestilling

simen.klunderud@ullevaltasen.no

   

Jan Henrik Sivertsen

 Kontor: 22 02 11 80 / 980 70 335

 Timebestilling

 janhenrik.sivertsen@ullevaltasen.no

 

 


Fysioterapeuter med driftsavtale

Anders Bakke 

Fysioterapeut

Kontor: 47 93 13 41

anders.bakke@ullevaltasen.no

 

Inger Fretland

Fysioterapeut 

Kontor: 47 93 10 47

inger.fretland@ullevaltasen.no

 

Cathrine Reiersen

Fysioterapeut 

Kontor: 47 93 10 42

cathrine.reiersen@ullevaltasen.no

Nahid Ruhi

Psykomotorisk fysioterapeut 

Kontor: 22 02 11 80 / 93 82 38 55

nahid.ruhi@ullevaltasen.no 

 



 

Idium Portalserver 3.0idium webpublisering